Wyposażenie gabinetów

MIFiZ posiada i poleca sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny i rekreacyjny z systemami innowacyjnymi wielu uznanych na rynku międzynarodowym marek. Działalność w tym obszarze ukierunkowana jest na współpracę zarówno z firmami oferującymi sprzęt placówkom medycznym, gabinetami prowadzącymi działalności fizjoterapeutyczną i kosmetyczną oraz klubami fitness, a także sportowymi. Oferujemy produkty i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania, poparte wiedzą naukową w obszarze fizjoterapii, sportu, odnowy biologicznej i rekreacji. Współpraca Instytutu z naukowcami i badaczami z kilkunastu krajów świata gwarantuje nowoczesne technologie, ale przede wszystkim doradztwo na najwyższym poziomie naukowym.

W swojej ofercie mamy m.in. sprzęt do: diagnostyki postawy ciała (stopy, kolana, miednica, kręgosłup) i to zarówno diagnozujący pojedynczo daną część ciała jak i kompleksowo, sprzęt rehabilitacyjny (stosowany w fizykoterapii) oraz terapeutyczny stosowany w gabinetach rehabilitacyjnych, kosmetycznych i studiach odnowy biologicznej (także domowych), aparaturę pomiarową oraz urządzenia rekreacyjne (m.in. siłownie zewnętrzne).

O MIFIZ

MIFIZ to międzynarodowy projekt poświęcony organizacji szkoleń i warsztatów w zakresie fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej, sportu, tapingu, terapii manualnej, postawy ciała, diagnostyki oraz dietetyki.

Dane firmy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019