MIFiZ posiada i poleca sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny i rekreacyjny z systemami innowacyjnymi wielu uznanych na rynku międzynarodowym marek. Działalność w tym obszarze ukierunkowana jest na współpracę zarówno z firmami oferującymi sprzęt placówkom medycznym, gabinetami prowadzącymi działalności fizjoterapeutyczną i kosmetyczną oraz klubami fitness, a także sportowymi. Oferujemy produkty i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania, poparte wiedzą naukową w obszarze fizjoterapii, sportu, odnowy biologicznej i rekreacji. Współpraca Instytutu z naukowcami i badaczami z kilkunastu krajów świata gwarantuje nowoczesne technologie, ale przede wszystkim doradztwo na najwyższym poziomie naukowym.

W swojej ofercie mamy m.in. sprzęt do: diagnostyki postawy ciała (stopy, kolana, miednica, kręgosłup) i to zarówno diagnozujący pojedynczo daną część ciała jak i kompleksowo, sprzęt rehabilitacyjny (stosowany w fizykoterapii) oraz terapeutyczny stosowany w gabinetach rehabilitacyjnych, kosmetycznych i studiach odnowy biologicznej (także domowych), aparaturę pomiarową oraz urządzenia rekreacyjne (m.in. siłownie zewnętrzne).

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…