Suplementy

 

 

O zdrowym trybie życia napisano już wiele artykułów. Jesteśmy zwolennikami teorii „z każdego po trochę”. Ograniczymy trochę porcje posiłków, dodamy trochę błonnika i warzyw, odkurzymy trampki i pójdziemy trochę się poruszać, potem odpoczniemy, zrelaksujemy się i trochę „podładujemy” suplementami diety. Traktujmy siebie dobrze, szczerze, bądźmy zdyscyplinowani. Jest to podróż przez całe życie i każdemu powinno zależeć na jak najlepszym wyniku. Mimo, że nie będziemy wyglądać na trzydziestkę, tak będziemy się czuć!

Uśmiechajcie się, myślcie pozytywnie, z niczym nie przesadzajcie i stosujcie produkty STARLIFE.

Na przestrzeni wieków lęk przed starością i chorobami motywował ludzi do poszukiwania sposobów, by oszukać czas i zatrzymać wskazówki biologicznego zegara. Starożytni i średniowieczni alchemicy poszukiwali receptury eliksiru młodości, destylując i macerując różne ziółka. Współcześni naukowcy pokładają nadzieję w nauce, która docieka przyczyn starzenia się organizmu i powstawania trapiących ludzi problemów zdrowotnych.

Suplementy diety stanowią rodzaj depozytu na osobistym koncie Twojego zdrowia, z którego możesz czerpać rezerwy w czasie kryzysu zdrowotnego.

 

Jak na razie, życie wieczne gwarantuje nam jedynie religia, bo starzenie jest nieuniknione i nie ominie nikogo z nas. Jednakże, aby przeżyć dany nam przez naturę czas w dobrym zdrowiu, zwykłym śmiertelnikom pozostają bardziej ziemskie i sprawdzone sposoby na długie i zdrowe życie. Jednym z nich jest codzienna troska o zdrowie.
Zdrowie jest najcenniejsze, dlatego należy je otaczać szczególną troską. Niestety, przypominamy sobie o tym dopiero wtedy, gdy samopoczucie i zdrowie ulegają gwałtownemu pogorszeniu.

Zdrowie jest najważniejsze. Czy aby na pewno? Obserwując zachowania zdrowotne ludzi można odnieść wrażenie, że większość z ludzi pracuje tylko po to, by wszystkie zarobione przez siebie pieniądze w jesieni życia przeznaczyć na leczenie.

W świadomości, szczególnie starszego pokolenia tkwi głęboko zakorzeniony pogląd, że nad zdrowiem obywateli powinien czuwać specjalista ze służby zdrowia. Czy rzeczywiście opieka medyczna jest w stanie zagwarantować ludziom dobre zdrowie, skoro lekarze leczą tylko choroby, których objawy są już widoczne? Działania medycyny konwencjonalnej skupiają się głównie na patologii, terapii za pomocą farmaceutyków i zabiegów chirurgicznych. Lekarze przejmują inicjatywę dopiero wtedy, kiedy organizm nie jest w stanie wyleczyć się sam. Prawdziwa batalia o zdrowie rozgrywa się przed progiem gabinetu lekarskiego. Optymalne zdrowie zawsze jest rezultatem właściwych wyborów związanych z szeroko pojętą profilaktyką i w dużej mierze zależy tylko od nas. Organizm jest tak zaprojektowany, aby dokonywał samoregulacji i sam się naprawiał.

Prawdą jest, że zdrowie nie zostało nam dane raz na zawsze, jest zmienne. Mówiąc językiem potocznym może się „zepsuć”, można je roztrwonić i utracić na zawsze. Prawdą jest też, że zdrowie można chronić i zwiększać jego potencjał. Można inwestować w zdrowie, podobnie, jak inwestuje się w wykształcenie, zdobywa zawód, pomnaża i chroni majątek. Sprawne ciało i umysł, młodzieńcza werwa i dobre samopoczucie mogą nam towarzyszyć przez całe życie i być atrybutami niezależnie od wieku. Co jest zatem powodem tego, że zdrowie się pogarsza.
Co sprawia, że w miarę upływu czasu, organy się starzeją i gorzej funkcjonują? nie

Zapamiętaj! W obrębie gatunku natura zaprojektowała jedynie długość ludzkiego życia, ale nie jego jakość
                    

Choroba jest objawem słabości organizmu wywołaną działaniem niekorzystnych czynników środowiska oraz stylem życia, z powodu którego nieustannie narażeni jesteśmy na sytuacje stresowe. Gatunek ludzki w trakcie trwającej miliony lat ewolucji musiał przystosowywać się do warunków środowiskowej egzystencji. Aż do czasów nam współczesnych zagrożenia zdrowia i życia były przewidywalne. Głównie dotyczyły one problemów głodu i pragnienia, gorąca i zimna oraz zapadania na choroby bakteryjne. Nowe tysiąclecie przyniosło radykalne zmiany. W wyniku cywilizacyjnego i technicznego postępu tysiące obcych substancji chemicznych pojawiło się w otoczeniu, a każda z nich jest potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia.
Organizm musi stawić czoła toksynom, które trafiają do organizmu z powietrzem, pokarmem, wodą oraz lekami. Toksyny są niewidzialne, a przez to zdradliwe i stanowią przyczynę degradacji struktury organizmu na poziomie komórkowym. Organizm potrafi je usuwać. Istnieją jednakże granice biologicznej tolerancji organizmu, po przekroczeniu których komórki zaczynają chorować. Praprzyczyną większości problemów zdrowotnych jest zatem postępująca toksemia organizmu. Zatrucie organizmu stwarza nowe problemy, co do których tradycyjna medycyna nie posiada opracowanych standardów leczenia. Tempo tego procesu zależy od sprawności mechanizmów naprawczych, jakimi dysponują najmniejsze struktury organizmu – komórki

Ciało ludzkie to biliony komórek, doskonale przygotowanych do wykonywania swojej pracy, pod warunkiem, że wszystkie ich potrzeby są zaspakajane. Problem przedwczesnego starzenia się lub choroby zaczyna się w momencie gdy pojedyncze komórki nie pracują prawidłowo, są niedożywione, niedotlenione lub też coś zakłóca ich działanie. Zła dieta, stres, brak snu, niska aktywność fizyczna i słaba praca układu pokarmowego to najczęściej wymieniane przyczyny wszystkich ludzkich problemów ze zdrowiem.
Jeśli jesteś tego świadomy i gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za własne zdrowie, musisz codziennie dostarczyć komórkom, tego czego potrzebują, a wtedy możesz być pewien, że dostatecznie ubezpieczyłeś swoje zdrowie.

Każdy organizm cechuje naturalna i cudowna zdolność do samoistnego zdrowienia i wrodzona zdolność do utrzymywania się w dobrym zdrowiu. W pewnym sensie wszystko, co potrzebujemy zrobić to wydobyć tę drzemiącą w organizmie zdolność do

 

W kreowaniu własnego zdrowia istotny jest przede wszystkim wybór takiego stylu życia, który wzmacnia i potęguje zdrowie. Jego podstawę stanowią: aktywność fizyczna, zróżnicowana i zbilansowana dieta, dbałość o właściwą higienę ciała oraz kondycję psychiczną.

 

Dzięki suplementom diety profilaktyka zdrowia nigdy jeszcze nie była tak prosta, przyjemna i efektywna.

Suplementy diety Korporacji STARLIFE to unikatowe formuły, płynne receptury, które przyciągają zdrowie, chronią je i nadają mu lepszą jakość. Stworzone z inspiracji samej natury, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze, a zdrowie opierało się skutkom upływającego czasu.

 

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…