Badanie

Urządzenie HUMAN BODY SCANNER (HBS) to aparat przeznaczony wyłącznie dla członków korporacji STARLIFE.
Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, aby przy wykorzystaniu możliwości najnowocześniejszej elektroniki potrafiło odczytywać słabe fale elektromagnetyczne, które wytwarza organizm człowieka i przeprowadzać ich analizę, aż na poziomie rezonansu poszczególnych komórek ciała => na podstawie wyników pomiaru (który trwa zaledwie minutę), możliwe jest dobranie optymalnego zestawienia produktów korporacji STARLIFE dla poprawy ogólnego stanu zdrowia.

 

HUMAN BODY SCANNER (HBS)

kompletna analiza kondycji Twojego organizmu w trakcie zaledwie 1 minuty. Zasada to odczyt słabego pola elektromagnetycznego, które wytwarza ludzki organizm

 

 

  • Organizm ludzki to ogromna ilość komórek, które stale rosną, rozwijają się, różnicują, regenerują i umierają
  • Ludzkie komórki odnawiają się poprzez cykl samodzielnego podziału.
  • Co sekundę w organizmie dorosłego człowieka podziałowi ulega ok. 25.000.000 komórek.
  • Tempo podziału komórek wynosi nawet do 100.000.000 na sekundę.
  • Podczas procesu dzielenia, jądro i elektron, które są podstawowymi elementami komórki i mają ładunek elektryczny, poruszają się bardzo szybko i ulegają transformacji.

Dzięki temu procesowi, komórki przez cały czas wytwarzają specyficzne pole elektromagnetyczne.

W każdym stanie organizmu pole elektromagnetyczne ma inne wartości:

  • Jeśli ciało jest zdrowe, emituje fale elektromagnetyczne inne niż wtedy, gdy jest chore lub ma tylko nieznaczne problemy zdrowotne
  • Aktualny stan i kondycję organizmu możemy wykrywać właśnie dzięki różnej intensywności i frekwencji pola elektromagnetycznego.
  • Energia pola elektromagnetycznego zmienia się, co związane jest z aktualnym stanem choroby i zależne jest od poziomu odżywienia komórek.
  • Takie wahania energii elektromagnetycznej są bardzo małe, ale można je zmierzyć.

 

ZASADA POMIARU – PROSTO I CZYTELNIE

Działanie aparatu HBS można w prosty sposób wyjaśnić, gdy porównamy je ze słuchaniem odbiornika radiowego. Wokół nas można wychwycić wiele częstotliwości różnych fal, ale jeśli chcemy posłuchać konkretnego programu, musimy dokładnie ustawić częstotliwość poszukiwanej przez nas stacji. Jeśli prawidłowo ustawimy dokładną częstotliwość, radio zacznie rezonować, a my mamy możemy usłyszeć, co właśnie nadaje ustawiona stacja.

Na podobnej zasadzie odbierania konkretnych częstotliwości fal elektromagnetycznych oparte jest także działanie HBS, chyba tylko z tą różnicą, że aparat jest skonstruowany w taki sposób, aby mógł odbierać stopniowo wszystkie programy, przestrajać całe pasmo i ustalać, jaki „sygnał wysyłają” poszczególne tkanki, narządy i w końcu także poszczególne komórki, aby następnie ocenić, gdzie występują względne różnice w pomiarze, który składa się z ponad 800.000 sporządzonych klinicznie pomiarów.

 

DLACZEGO HBS?

Aparat HBS jest skonstruowany w taki sposób, aby przy wykorzystaniu możliwości najnowocześniejszej elektroniki potrafił odczytywać słabe fale elektromagnetyczne, które wytwarza organizm człowieka i przeprowadzać ich analizę aż na poziomie rezonansu poszczególnych komórek ciała.

Odczytując fale elektromagnetyczne, które wysyłają komórki w ciele człowieka, można uzyskać przejrzyste i obszerne dane. Aparat HBS pozwoli dzięki temu zwrócić uwagę na stwierdzone odstępstwa od normy i wskaże, gdzie można szukać przyczyny. Umożliwia to, poprzez drobne zmiany stylu życia, zareagowanie na czas na pojawienie się dolegliwości i pozwala odzyskać całościową harmonię organizmu.

Skanowanie nie trwa dłużej niż minutę!

Już w tak krótkim czasie uzyskają Państwo stosunkowo kompleksową wiedzę o kondycji swojego organizmu!

Rezultatem skanowania aparatem HBS są obszerne raporty o testowanych wskaźnikach, opatrzone wyjaśnieniami i komentarzami, które można obejrzeć na ekranie komputera, ewentualnie wydrukować na drukarce.

Na podstawie wyników z pomiaru HBS, można zaproponować optymalne zalecenia dotyczące poprawy stanu zdrowia, a co za tym idzie poprawy zmierzonych wartości.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…