Starlife

Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku MLM, firma pojawiła się w roku 1992. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji.

HISTORIA STARLIFE                                                           

 

Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w roku 1996 Tom Mower, właściciel korporacji NEWAYS, zaproponował Robertowi Změlíkowi, mistrzowi olimpijskiemu w dziesięcioboju, ofertę swoich produktów, produklowanych w oparciu o 1.200 oryginalnych chińskich receptur dynastii cesarskiej Ming. Już po dwóch dniach stosowania mistrz olimpijski odczuł pozytywny wpływ tych produktów na swój organizm. Po miesiącu stosowania produktów był już przekonany, że działają one rzeczywiście tak, jak podano w ofercie. Był to pierwszy krok do współpracy z korporacją NEWAYS i jej produktami. Współpraca ta szybko przyniosła owoce w postaci produktów o najwyższej jakości, ukierunkowanych na potrzeby określonego rynku. Po sześciu latach doświadczeń w MLM Robert Změlík podjął decyzję o zostaniu wyłącznym przedstawicielem na terenie Czech, Polski i Słowacji pod nową nazwą STARLIFE.

Filozofia korporacji STARLIFE to oferowanie ludziom lepszej jakości i zdrowszej drogi przez życie. Mając świadomość, że większość istniejących korporacji nie jest zainteresowana oferowaniem bezpieczniejszych produktów naturalnych, jeśli wiąże się to z rezygnacją z osiągania wysokich zysków poprzez stosowanie najtańszych składników, spółka STARLIFE obrała za swój priorytet „kontrolę badań i potrzeb danego rynku“, czyli wytwarzanie produktów najwyższej jakości, których produkcja i dystrybucja są zdaniem innych spółek ieopłacalne. Nasze, unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.

Medycyna wschodnia (orientalna) ukierunkowana była na działanie profilaktyczne w zakresie ochrony zdrowia oraz na naturalne sposoby leczenia. Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego, co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną zatrucia organizmu, chorób przewlekłych oraz niepożądanych skutków ubocznych.

Medycyna naturalna oferuje produkty tak łagodne i naturalne, że mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego pożywienia. Dzięki temu możliwe jest codzienne wspomaganie, odtruwanie i wzmacnianie naszego organizmu. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowy sposób odżywiania się, mądra suplementacja oraz aktywny styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Robert Změlík do dystrybucji produktów spółki STARLIFE wybrał formę MLM, ponieważ najlepszy produkt nie wymaga zmasowanej reklamy, a reklamuje się sam poprzez swoją skuteczność.

 

Siedziba STARLIFE

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…