Partnerzy

Partnerzy Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia 

 

     

Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku firma pojawiła się w roku 1992. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji.

 

Polska Federacja Sportu Powszechnego (PFSP) jest Stowarzyszeniem powołanym przez grupę osób  (wybitnych trenerów sportu i wykładowców akademickich, profesorów i doktorów) mających wspólne cele. Dotyczą one m.in. rozwoju i popularyzacji sportu. Terenem działania Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej, a siedzibą jej władz naczelnych jest miasto Kraków. Stowarzyszenie posiada osobowość prawną, jest zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

       

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie „Apeiron” powstała, by kształcić w zakresie szeroko rozumianego porządku oraz bezpieczeństwa w wymiarze społecznym oraz indywidualnym. Celem jest dostarczanie studentom kompleksowej wiedzy i umiejętności praktycznych, które pozwolą osiągać sukcesy w sektorze bezpieczeństwa publicznego i prywatnego. 
    Firma realizuje projekty w całej Polsce oraz za granicą. Wzrost liczby projektów badawczych i szkoleniowych zaowocował wzmożoną współpracą ze środowiskiem naukowym. Współpraca dotyczy realizacji wspólnych przedsięwzięć badawczych, szkoleniowych i doradczych jak również praktyk zawodowych studentów. 
Fundacja ma na celu prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie społecznej aktywizacji osób starszych, nieaktywnych zawodowo i „nie potrzebnych” oraz wspieranie osób niepełnosprawnych na rynku pracy poprzez prowadzenie inicjatyw umożliwiających integrację pokoleniową, dokształcanie, rozwijanie pasji i zainteresowań.
      Hotel w górach, Czarny Potok Resort Spa & Conference urzeka nowoczesną architekturą oraz wyrafinowanym wnętrzem. Komfortowe pokoje zaprojektowano w sposób idealnie harmonizujący nowoczesny design z wygodą oraz klimatem otoczenia. Wysoki standard obiektu, łatwy dostęp do sportu i kultury, liczne udogodnienia połączone z walorami okolicy stawiają Czarny Potok w czołówce najlepszych obiektów turystycznych.  
     

Misją fundacji SeniorPlus jest wspieranie tych wszystkich, którzy stanęli w obliczu, trudniejszej rzeczywistości i nie potrafią sobie z nią poradzić tak emocjonalnie, jak i finansowo. Naczelnym zadaniem fundacji jest dołożenie wszelkich starań, aby podopieczni po czasie bólu i cierpienia odzyskali uśmiech, który jest dla Organizacji najlepszą motywacją i najwspanialszą nagrodą! Ambicją fundacji jest skuteczna walka o normalne i szczęśliwe życie Polskich Seniorów. 

 

   

Jakość i bezpieczeństwo. Wykonane w Niemczech

W bliskiej współpracy z naukowcami, klinikami uniwersyteckimi i lekarzami, firmie HHP udało się pozyskać pozytywny efekt działania ciepła podczerwieni z mechanicznymi wibracjami. Funkcjonująca zasada działania ANDUMEDIC® 3 nie ma sobie równych na świecie, dlatego zdobyła patent na tą technologię.

Ponad 120 000 ludzi na całym świecie używa ANDUMEDIC® 3 w celu złagodzenia bólu, a ich liczba rośnie z dnia na dzień.

 

 

Jakość stołów do masażu Habys to efekt 19 lat doświadczeń i zgromadzonego know-how. To efekt pracy inżynierów, konstruktorów i stylistów Habys ściśle współpracujących z największymi autorytetami w dziedzinie masażu oraz „zwyczajnymi” użytkownikami sprzętu. Stoły Habys to produkty o najwyższej jakości, gwarantowanej nie tylko renomą firmy. Habys to rodzinna firma założona i prowadzona z miłości do masażu, aktywnie wspiera rozwój społeczności osób zajmujących się masażem.
 
       

Misją Koordynacji jest profesjonalna obsługa i wdrażanie innowacyjnych produktów/rozwiązań. Polepszanie stanu zdrowia oraz profilaktyka dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym i rehabilitacyjnym. Firma zajmuje się: sprzedażą aparatury rehabilitacyjnej i diagnostycznej, diagnostyką wad postawy stóp równowagi, wyrobem indywidualnych wkładek ortopedycznych

 

 

Klubie Lemon Fitness oferuje szeroką gamę zajęć fitness, które prowadzone są przez doskonale wyszkolonych i doświadczonych instruktorów dla których fitness to pasja        i sposób na życie. W znajdują się takie zajęcia jak Zdrowy kręgosłup, Pilatess, Stretching, Body Shape, Brzuchomanię, Sztangi, Trening obwodowy, BOSUU, czy Zumbę. Ponadto basen w Lemon Fitness idealnie nadaje się do prowadzenia wszelkich aktywności w wodzie, a w szczególności zajęć aqua fitness. 

 

           Hotel, oceanarium, restauracja mieszcząca się w Łebie. Partner w zakresie realizacji wczasów Akademi Seniora podczas których prowadzona są liczne zajęcia dydaktyczne oraz warsztaty. 

SiDLY sp. z o.o. inicjuje rozwój nowych usług w obszarze telemedycyny w Polsce i Europie. SiDLY sp. z o.o. jako jedna z pierwszych organizacji zajmuje się kompleksowo wdrażaniem nowego podejścia do telemedycyny, od poszukiwania obszarów wymagających inicjowania rozwiązań telemedycznych, przez projektowanie, badanie oraz konstruowanie urządzeń przeznaczenia medycznego. Zespół SiDLY, składa się z przedstawicieli techniki, medycyny oraz nauki. Produkty SiDLY usprawniają pracę szpitali, Domów Pomocy Społecznej, ale również umożliwiają klientom indywidualnym zdalną diagnostykę medyczną. 

 

  Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne to kolejna inwestycja na mapie prężnie rozwijającej się Wieliczki.
W jego skład wchodzą: nowoczesny kryty basen, boiska i korty tenisowe, siłownia, hala widowiskowo-sportowa, sala zabaw dla dzieci, sezonowo lodowisko oraz Centrum konferencyjno – szkoleniowe.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…