Kadra

Kadra i współpracownicy

 

 

Prof. nadzw. dr hab Dariusz Mucha

Specjalista z zakresu fizjoterapii, wychowania fizycznego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej.

 

dr Dawid Mucha

Specjalista z zakresu fizjoterapii, wychowania fizycznego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej.

 

Prof. nadzw. dr hab. Tadeusz Ambroży 

Trener i sędzia karate. Wicemistrz świata w All Style Karate. Trener i sędzia ju-jitsu i judo, instruktor kulturystyki, fitness, narciarstwa. 

 

 

 

mgr Łukasz Porębski 

Specjalista w zakresie kinesiotapingu, masażu tkanek głębokich, masażu prenatalnego, rewitalizującego i Shantala, masażu relaksacyjnego, gorącymi kamieniami oraz stemplami ziołowymi. 

Specjalizuję się w rehabilitacji:

  • neurologicznej (dyskopatia, rwa kulszowa, drętwienia kończyn, bóle kończyn, bóle i zawroty głowy, po udarach, wylewach, porażeniach wiotkich i spastycznych, SM, Parkinson),
  • ortopedycznej (skręcenia, zwichnięcia stawowe, złamania, urazy sportowe), po zabiegach operacyjnych kręgosłupa, stawów kolanowych, biodrowych, artroskopiach,
  • reumatologicznej ( RZS, ZZSK, wielostawowe zmiany zwyrodnieniowe)
  • ginekologicznej (dolegliwości bólowe kręgosłupa, obrzęki limfatyczne kończyn)

 

 

Dr Teresa Mucha 

Pedagog, rehabilitant, specjalista korekcji wad postawy.
Aktualny dorobek naukowy dr Teresy Muchy obejmuje 32 oryginalne prace, opublikowane w recenzowanych czasopismach  i monografiach. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych kongresów i konferencji naukowych. 

 

 

Dr Tomasz Ridan 

 

Dr Adam Przygoda 

Specjalista TCM oraz Medycyny Ortomolekularnej.

Jest członkiem British Holistic Medicine Association, Acupuncture Association oraz Naturopathic Physician Association.

W codziennej praktyce medycznej, najczęściej ma do czynienia ze schorzeniami tarczycy, cukrzycą, syndromem metabolicznym, schorzeniami wątroby oraz szeroko pojętymi schorzeniami neuro-endokrynologiczymi oraz autoimmunologicznymi.

Na co dzień praktykuje w klinice w Londynie, The Hill Medical Centre, jest współwłaścicielem Medicus Integrated Medicine w Northampton oraz konsultantem medycznym w firmie STARLIFE. Jest autorem ponad 20 publikacji medycznych, artykułów oraz wykładów. Okazjonalnie prowadzi warsztaty oraz wykłady dla innych zrzeszeń i organizacji zajmujących się zdrowiem.

 

 

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…