HHP Terapia Andulacyjna

HHP Terapia Andulacyjna

Andumedic 3

Jakość i bezpieczeństwo. Wykonane w Niemczech

ANDUMEDIC® 3 jest oparty na naturalnych bodźcach jendak to właśnie oznacza nowość w technice medycznej.

W bliskiej współpracy z naukowcami, klinikami uniwersyteckimi i lekarzami, udało sie nam pozyskać pozytywny efekt działania ciepła podczerwieni z mechanicznymi wibracjami. Funkcjonująca zasada działania ANDUMEDIC® 3 nie ma sobie równych na świecie, zastosowaliśmy patent na tą technologię.

Ponad 120 000 ludzi na całym świecie używa ANDUMEDIC® 3 w celu złagodzenia bólu, a ich liczba rośnie z dnia na dzień.

 

ANDUMEDIC – certyfikowany produkt medyczny dla skutecznego łagodzenia bólu

Wszystkie produkty HHP mogą być stosowane w celu łagodzenia bólu z powodu licznych patologii i prowadzą do znacznej poprawy zdrowia. Stosowanie zasady biofizycznego funkcjonowania jest odpowiednie dla każdej kategorii wiekowej. Także wśród sportowców, Andullacja jest nieustannie wyróżniana. Nawet eliminacja głęboko zakożenionego napięcia staje się możliwa, co prowadzi do przyjemnego relaksu i regenracji.

Poprawna jakość życia i promowanie zdrowia były pierwotnymi celami HHP od samego początku. Z tego powodu firma kontynuuje rozwój produktów i wykonuje badania naukowe na ogromną skalę.

ANDUMEDIC® 3 to innowacyjny produkt medyczny oparty na naturalnych bodźcach.

Funkcjonująca zasada ANDUMEDIC® 3 to prawdziwa rewolucja łagodzenia bólu. Pozytywny efekt oparty jest na unikalnej kombinacji wibracji medycznych i ciepła podczerwieni.

Mechaniczne wibracje

Mechaniczne wibracje zostają zamienione w organizmie na impuls elektryczny i stymulują komórki w ciele. W ten sposób komórki te produkują więcej ATP, inaczej określane również jako „energię życia”. ATP jest konieczne, aby wprowadzić komórki, a tym samym nasze ciało, w ruch i dobre samopoczucie. Szczególnie z wiekiem staje się to istotniejsze, ponieważ nasze komórki starzeją się i osłabiają sprawność organizmu. Przy tym bardzo ważne jest, aby utrzymywać ciągłą aktywność fizyczną. Brak ruchu prowadzi do nadwagi oraz zastanych stawów.

21 wibracyjnych silników w ANDUMEDIC® 3 może zlikwidować napięcia i zanurzyć ciało i umysł w stan relaksu.

 

Ciepło podczerwieni

Ciepło podczerwieni jest przetestowaną procedurą terapeutyczną pozwalającą na regenerację i łagodzenie bólu. Sześć czujników podczerwieni tworzy stan głębokiego relaksu. Przyjemne ciepło jest wytwarzane przez krótkie fale IRA w strefie częstotliwości pomiędzy 780 i 1400 nm. Ciepło może wzmocnić proces gojenia, ponieważ naczynia krwionośne rozszerzają się. W związku z tym irygacja krwi jest zwiększona i aktywuje się dostawa substancji odżywczych do tkanki komórkowej. Ponadto, korzystne ciepło eliminuje efekt głęboko zakorzenionych, bolesnych napięć mięśni.

Zwłaszcza w przypadku zapalenia, ciepło podczerwieni może zwiększyć eliminację substancji zapalnych, dzięki lepszemu nawodnieniu.

Dodatkowe akcesoria: samoopieka z niezawodnymi dodatkami

PAS ANDULLACYJNY : dla mocniejszego, terapeutycznego efektu

Dzięki wielokierunkowym bodźcom, pas nadal zwiększa wpływ na organizm. Dwa dodatkowe silniki wibracyjne rozszerzają wachlarz użytkowania. To jest naprawde praktyczne zastosowanie!

Bilans poduszki : dla stabilnej pozycji nóg

Interesującym dodatkiem jest POWERANDULLATOR. Jest on wyposażony w 4 dodatkowe, wbudowane Andullatory umożliwiające lepsze nawodnienie nóg i w konsekwencji szybszą rekonwalescencję po treningu sportowym.

Wspracie Premium : dla wygodnego użytkowania

Bezpieczne umieszczenie Systemu na podstawie dzięki 6 nogom wykonanym ze stali nierdzewnej. Materiał powierzchni nośnej świetnie pasuje do koloru Systemu. Ten dodatek upraszcza codzienne korzystanie z ANDUMEDIC® 3 i oferuje dodatkowy komfort i relaks.

Andubalance

 

For reduced swelling and improved control of body weight

ANDUBALANCE®

REBALANCE YOUR BODY

Od samego początku powstania hhp naszym celem było aktywne wspomaganie ludzi w ich trosce o zdrowie i przestrzeganiu zdrowego trybu życia.

ANDUBALANCE® jest naszym najnowszym produktem, który został zaprojektowany i opracowany z wykorzystaniem technologii Andullacji, która stanowi bezpośredni rezultat znaczącego postępu, który miał miejsce na tym polu biofizyki.

ANDUBALANCE® reprezentuje nową generację produktów, w których wibracje andullacyjne zostały wykalibrowane, tak aby stymulować metabolizm komórek i proces regeneracji. Wszystko to pomaga, łagodzić nieprzyjemne skutki zatrzymywania wody w organizmie i ułatwia pozbycie się wody oraz kontrolowania wagi w bardziej efektywny sposób, szczególnie jeśli dzieje się to w połączeniu z odpowiednim programem odżywiania i ćwiczeniami.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Jakość naszym priorytetem

Od chwili wystartowania naszego profesjonalnego systemu ANDUMEDIC czyli więcej niż dziesięć lat temu, dokładaliśmy wszelkich starań, aby dalej rozwijać naszą technologię dodając funkcjonalności i komponenty do gamy produktów, które oferujemy. Przez te wszystkie lata mieliśmy na uwadze w głównej mierze wysoką jakość, która została doceniona przez rzesze naszych wymagających klientów i partnerów.

Wykonano w Niemczech

Najlepszym sposobem kontroli jakości produktów jest jego samodzielne wykonanie – to właśnie robimy w hhp. Każde urządzenie ANDUBALANCE® jest ręcznie składane. Ponadto wykorzystujemy skórę jakości premium, najlepsze napędy dostępne na rynku oraz najnowocześniejsze przewody. ANDUBALANCE® jest produkowany w LeinefeldeWorbis, Niemcy przez certyfikowaną firmę METEK GmbH. Cała produkcja jest poddawana surowym testom jakości. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy z możliwych standardów jakości.

ANDUBALANCE® – certyfikowane urządzenie, służące zmniejszeniu ilości zatrzymywanej wody w organizmie i kontrolowaniu masy ciała

Najwyższy możliwy standard

ANDUBALANCE® to certyfikowane zaawansowane technologicznie urządzenie typu wellness, które odpowiada wyśrubowanym niemieckim standardom w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i norm jakościowych. ANDUBALANCE został przetestowany jako produkt klasy 2 A i w pełni wypełnia założenia niemieckiego prawodawstwa dotyczącego produktów medycznych (German Medical Products Act). Ponadto ANDUBALANCE® został opatentowany i zarejestrowany jako znak handlowy o numerze: 0954220 i oferuje pełną dwuletnią gwarancję producenta.

ANDUBALANCE® w standardzie oferuje:

 • 10 Andullatorów
 • 2-letnia gwarancja
 • 10 programów typu wellness
 • Łatwość w utrzymaniu i odporność na zużycie
 • Darmowy odbiór w przypadku awarii

 

Główne cechy ANDUBALANCE®:

 

1. Andullatory – silniki, które napędzają ANDUBALANCE®

ANDUBALANCE® jest skomplikowanym urządzeniem. Dziewięć andullatorów, które zaprogramowano tak, aby miały różną częstotliwość i natężenie, która dodatkowo zmienia się co 5 sekund. Ponieważ zmiany natężenia i częstotliwości pojawiają się w sposób przypadkowy, unika się przyzwyczajania do stałego działania urządzenia i w rezultacie pozwala to na korzystanie z sesji andullacyjnych przez dłuższy okres z tą samą efektywnością.

 

2. Termodynamiczne elementy grzewcze

Materac podstawowy zawiera dwa elementy grzewcze wykorzystywane przy rozgrzewce i relaksacji zarówno pleców jak i nóg. Efekt cieplny zapewnia głębszą penetrację wibracji i wytwarza łagodzące i relaksujące ciepło.

 

3. Materac ANDUBALANCE®

Materac ANDUBALANCE® łatwo daje się złożyć, a zatem bez problemu można go przetransportować. Można go użyć gdziekolwiek kładąc ANDUBALANCE® na łóżku lub innej płaskiej powierzchni.

 

4. Poduszka z podczerwienią

Poduszka pod głowę zapewnia optymalną pozycję karku podczas sesji andullacyjnej i jest wyposażona w jedno światło podczerwone.

 

Pas Andullacyjny

Pas Andullacyjny intensyfikuje impulsy w okolicach brzucha i torsu, a zatem stanowi ważny dodatek dla osób, które szukają sposobu na kontrolowanie wagi poprzez utratę wody w tych okolicach.

Rama Premium

Sześć stalowych nóg i specjalnie dopasowana rama sprawiają, że rozłożone ANDUBALANCE® ma zapewnioną optymalną stabilność.

  

Jak to działa

Rewolucyjny sposób radzenia sobie z zatrzymywaniem wody w organizmie i kontrolowanie wagi ciała

W wielu przypadkach zatrzymywanie wody jest pomocnym sygnałem, ponieważ pozwala zauważyć, że nas organizm utracił równowagę. To tak naprawdę jest sposób, w jaki nasze ciało próbuje się chronić. Dlatego bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się, co powoduje zatrzymywanie wody w organizmie. Warto skonsultować takie objawy ze swoim lekarzem, aby doprowadzić nasz organizm do pełnej równowagi.

ANDUBALANCE® może stać się cennym sprzymierzeńcem w tym procesie. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby pomóc w łagodzeniu symptomów zatrzymywania wody w organizmie. Technologia andullacyjna generuje mechaniczne wibracje, które stymulują obieg żylny i limfatyczny, wymuszając wypłynięcie płynu z tkanek.

ANDUBALANCE® może też pomóc kontrolować wagę ciała poprzez utratę wody w sposób naturalny. Dzieję się tak dlatego, że andullacja wspomaga metabolizm, a zatem ważne substancje odżywcze są łatwiej przyswajane przez ciało. I na odwrót, produkty uboczne są wydalane bardziej wydajnie, co pozytywnie wpływa na zmniejszenie wagi.

 

Rozpocznij każdy dzień z uśmiechem poprzez ograniczenie zatrzymywania wody w organizmie

Zatrzymywanie płynów pojawia się wtedy, kiedy płyny zgromadzą się w układzie krążenia lub/i w tkankach ciała i kiedy nasz organizm nie może się pozbyć nadmiaru wody. Jeśli przepływ krwi i limfy nie działa prawidłowo, dodatkowe płyny pozostają w tkankach i powodują puchnięcie.

ANDUBALANCE® tak został zaprojektowany, aby zniwelować symptomy zatrzymywania płynów w organizmie w kończynach, a w szczególności nogach, kostkach, dłoniach, stopach a także w okolicach brzucha.

Terapia andullacyjna zwiększa wydajność przepływu systemu limfatycznego usuwając do dziesięciu razy więcej płynów niż normalnie. Firma Hhp przeprowadzała badania* na tym polu i odkryła, że pobudzanie ciała wibracjami dostarczanymi przez proces andullacji znacznie zwiększa przepływ limfy, co natomiast ułatwia resorpcje płynów w tkankach. W rezultacie ANDUBALANCE® staje się formą odprowadzania limfy, ponieważ wspomaga system limfatyczny w wydalaniu nadmiaru płynów w sposób zdrowy bez zażywania lekarstw lub środków moczopędny. Niemniej jednak, terapia andullacyjna z ANDUBALANCE® przyniesie w pełni dobroczynne efekty tylko wtedy, jeśli połączy się ze zdrowym trybem życia, co oznacza zbilansowane odżywianie, picie odpowiedniej ilości wody, zmniejszenie ilości soli w diecie i unikanie biernego stylu życia.

* Spektrofotometryczna analiza nagromadzenia barwnika w węzłach chłonnych po krótkim zastosowaniu wielokierunkowych wibracji (Andullacja) i miejscowego masażu na myszach, wydział Badań nad Rehaiblitacją, Vrije Universiteit Brussel, Belgium.

 

Kontroluj masę ciała przez naturalną utratę wody

Niektórzy stosują zdrowe plany dietetyczne przez lata, ale nadal mają problem z utratą wagi i osiągnięciem wymarzonej sylwetki. Metabolizm jest określony przez morfologię i czynniki związane z wiekiem – okazuje się, że czasami prawdziwym problemem nie jest tłuszcz, ale zatrzymywanie płynów w organizmie. W takim przypadku bardzo trudno jest utrzymać stabilną wagę.

ANDUBALANCE® jest wyjątkowy ponieważ wspomaga przemianę materii i w rezultacie przyczynia się do redukcji wagi. Ważne składniki odżywcze są szybciej przyswajanie i przetwarzane przez komórki naszego ciała, a elementy bezwartościowe wydalane w sposób wydajny.

Technologia andullacyjna sprawia, że proces przemiany materii przebiega skutecznie, dzięki aktywizowaniu działania mitochondriów: fabryki energii w naszych komórkach. A znowu dzięki temu, że zostaje wyprodukowana większa ilość energii komórkowej (ATP), nasz metabolizm dostaje znaczące wsparcie. Oznacza to, że andullacja nie tylko poprawia przemianę materii, ale też pomaga w pozbyciu się niechcianych produktów ubocznych produkcji energii.

 

Unikanie efektu jojo

Kiedy robisz przerwę w diecie lub nawet podchodzisz do diety mniej restrykcyjnie, nasze ciało lubi zrekonstruować tkankę tłuszczową nawet tam , gdzie tłuszcz był uprzednio spalony. To wyjaśnia efekt jojo. W wielu przypadkach po spadku wagi następuje powrót do wagi wcześniejszej.

ANDUBALANCE® odgrywa znaczącą rolę w równoważeniu i balansowaniu efektu jojo, który może rodzić frustracje. Dzięki technologii andullacyjnej nasz spalanie jest stymulowane nawet po okresie diety. Kiedy ANDUBALANCE® jest wykorzystywany codziennie, kilogramy, które udało się zrzucić, nie powrócą z chwilą przerwania diety lub poluzowania restrykcyjnych założeń diety. Ważne jest, aby połączyć korzyści płynące ze stosowania ANDUBALANCE® z odpowiednia dietą i regularnymi ćwiczeniami. Przygotuj plan żywieniowy dopasowany do twoich potrzeb przy pomocy dietetyka. Nawet jeśli stracisz nadmiar wody, kontynuuj dobre nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną, aby utrzymać efekt jak najdłużej.

 

Zredukuj cellulit i ujędrnij ciało.

ANDUBALANCE® – główne korzyści

 

Naturalne złagodzenie miejscowych obrzęków

 • - Zmniejsza uczucie nabrzmienia
 • - Zwiększa mobilność
 • - Poprawia dobre samopoczucie

Zarządzanie masą ciała

 • - Koryguje kształt ciała
 • - Ogranicza efekt jojo
 • - Pozwala cieszyć się jędrnym ciałem

Czuj się młodo i zwalczaj oznaki starzenia się

 • - Redukuje cellulit i napręża skórę
 • - Wygładza zmarszczki, daje radość gładkiej skóry
 • - Opóźnia procesy starzenia

Kolejną irytującą konsekwencją zatrzymywania wody jest cellulit – nie ważnie jak intensywnie ćwiczysz lub utrzymujesz dietę, pozbycie się go stanowi nie lada wyzwanie, a powrót do gładkie i jędrnej skóry, wydaje się niemożliwy.

Jednym z efektywnych sposobów radzenia sobie z cellulitem jest poprawianie jędrności ciała przez stymulowanie produkcji kolagenu. Faktem jest, że kolagen był używany od wielu lat w przemyśle kosmetycznym w walce z oznakami starzenia. Kolagen w organizmie człowieka jest powszechnie występującym białkiem strukturalnym. W wielu tkankach (kości, chrząstka i mięśnia) kolagen współpracuje z innym białkiem nazywanym elastyną, która daje siłę i jędrność naszym tkankom. Z wiekiem, kolagen ulega osłabieniu i zaczynają następować procesy degradacji. W rezultacie nasza skóra staje się cieńsza, pomarszczona a włosy kruche i łamliwe.

Andullacja oferuje nieinwazyjną terapie, która poprawia i stymuluje produkcję kolagenu. Dzieje się tak, ponieważ stymuluje (niebezpośrednio) mitochondria do zwiększenia produkcji energii. ta energia komórkowa jest kluczowa dla podtrzymania procesów zachodzących w naszym ciele. Jednym z procesów jest produkcja kolagenu poprzez tak zwany efekt piezoelektryczny. Na skutek mechanicznych wibracji wytwarzanych w procesie andullacji białka kolagenowe kurczą się i rozciągają, a zatem nieustannie produkują mini-przepływy prądu, które wspomagają proces regeneracji oraz produkcji nowego kolagenu. A to wszystko sprawia, że twoja skóra wygląda na jędrniejszą, gładszą, a zmarszczki i bruzdy są zmniejszone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…