Andumedic

 

Jakość i bezpieczeństwo. Wykonane w Niemczech

ANDUMEDIC® 3 jest oparty na naturalnych bodźcach jendak to właśnie oznacza nowość w technice medycznej.

W bliskiej współpracy z naukowcami, klinikami uniwersyteckimi i lekarzami, udało sie nam pozyskać pozytywny efekt działania ciepła podczerwieni z mechanicznymi wibracjami. Funkcjonująca zasada działania ANDUMEDIC® 3 nie ma sobie równych na świecie, zastosowaliśmy patent na tą technologię.

Ponad 120 000 ludzi na całym świecie używa ANDUMEDIC® 3 w celu złagodzenia bólu, a ich liczba rośnie z dnia na dzień.

ANDUMEDIC – certyfikowany produkt medyczny dla skutecznego łagodzenia bólu

Wszystkie produkty HHP mogą być stosowane w celu łagodzenia bólu z powodu licznych patologii i prowadzą do znacznej poprawy zdrowia. Stosowanie zasady biofizycznego funkcjonowania jest odpowiednie dla każdej kategorii wiekowej. Także wśród sportowców, Andullacja jest nieustannie wyróżniana. Nawet eliminacja głęboko zakożenionego napięcia staje się możliwa, co prowadzi do przyjemnego relaksu i regenracji.

Poprawna jakość życia i promowanie zdrowia były pierwotnymi celami HHP od samego początku. Z tego powodu firma kontynuuje rozwój produktów i wykonuje badania naukowe na ogromną skalę.

ANDUMEDIC® 3 to innowacyjny produkt medyczny oparty na naturalnych bodźcach.

Funkcjonująca zasada ANDUMEDIC® 3 to prawdziwa rewolucja łagodzenia bólu. Pozytywny efekt oparty jest na unikalnej kombinacji wibracji medycznych i ciepła podczerwieni.

Mechaniczne wibracje

Mechaniczne wibracje zostają zamienione w organizmie na impuls elektryczny i stymulują komórki w ciele. W ten sposób komórki te produkują więcej ATP, inaczej określane również jako „energię życia”. ATP jest konieczne, aby wprowadzić komórki, a tym samym nasze ciało, w ruch i dobre samopoczucie. Szczególnie z wiekiem staje się to istotniejsze, ponieważ nasze komórki starzeją się i osłabiają sprawność organizmu. Przy tym bardzo ważne jest, aby utrzymywać ciągłą aktywność fizyczną. Brak ruchu prowadzi do nadwagi oraz zastanych stawów.

21 wibracyjnych silników w ANDUMEDIC® 3 może zlikwidować napięcia i zanurzyć ciało i umysł w stan relaksu.

 

Ciepło podczerwieni

Ciepło podczerwieni jest przetestowaną procedurą terapeutyczną pozwalającą na regenerację i łagodzenie bólu. Sześć czujników podczerwieni tworzy stan głębokiego relaksu. Przyjemne ciepło jest wytwarzane przez krótkie fale IRA w strefie częstotliwości pomiędzy 780 i 1400 nm. Ciepło może wzmocnić proces gojenia, ponieważ naczynia krwionośne rozszerzają się. W związku z tym irygacja krwi jest zwiększona i aktywuje się dostawa substancji odżywczych do tkanki komórkowej. Ponadto, korzystne ciepło eliminuje efekt głęboko zakorzenionych, bolesnych napięć mięśni.

Zwłaszcza w przypadku zapalenia, ciepło podczerwieni może zwiększyć eliminację substancji zapalnych, dzięki lepszemu nawodnieniu.

Dodatkowe akcesoria: samoopieka z niezawodnymi dodatkami

PAS ANDULLACYJNY : dla mocniejszego, terapeutycznego efektu

Dzięki wielokierunkowym bodźcom, pas nadal zwiększa wpływ na organizm. Dwa dodatkowe silniki wibracyjne rozszerzają wachlarz użytkowania. To jest naprawde praktyczne zastosowanie!

Bilans poduszki : dla stabilnej pozycji nóg

Interesującym dodatkiem jest POWERANDULLATOR. Jest on wyposażony w 4 dodatkowe, wbudowane Andullatory umożliwiające lepsze nawodnienie nóg i w konsekwencji szybszą rekonwalescencję po treningu sportowym.

Wspracie Premium : dla wygodnego użytkowania

Bezpieczne umieszczenie Systemu na podstawie dzięki 6 nogom wykonanym ze stali nierdzewnej. Materiał powierzchni nośnej świetnie pasuje do koloru Systemu. Ten dodatek upraszcza codzienne korzystanie z ANDUMEDIC® 3 i oferuje dodatkowy komfort i relaks.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…