Andubalance

ANDUBALANCE®

REBALANCE YOUR BODY

Od samego początku powstania hhp naszym celem było aktywne wspomaganie ludzi w ich trosce o zdrowie i przestrzeganiu zdrowego trybu życia.

ANDUBALANCE® jest naszym najnowszym produktem, który został zaprojektowany i opracowany z wykorzystaniem technologii Andullacji, która stanowi bezpośredni rezultat znaczącego postępu, który miał miejsce na tym polu biofizyki.

ANDUBALANCE® reprezentuje nową generację produktów, w których wibracje andullacyjne zostały wykalibrowane, tak aby stymulować metabolizm komórek i proces regeneracji. Wszystko to pomaga, łagodzić nieprzyjemne skutki zatrzymywania wody w organizmie i ułatwia pozbycie się wody oraz kontrolowania wagi w bardziej efektywny sposób, szczególnie jeśli dzieje się to w połączeniu z odpowiednim programem odżywiania i ćwiczeniami.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Jakość naszym priorytetem

Od chwili wystartowania naszego profesjonalnego systemu ANDUMEDIC czyli więcej niż dziesięć lat temu, dokładaliśmy wszelkich starań, aby dalej rozwijać naszą technologię dodając funkcjonalności i komponenty do gamy produktów, które oferujemy. Przez te wszystkie lata mieliśmy na uwadze w głównej mierze wysoką jakość, która została doceniona przez rzesze naszych wymagających klientów i partnerów.

Wykonano w Niemczech

Najlepszym sposobem kontroli jakości produktów jest jego samodzielne wykonanie – to właśnie robimy w hhp. Każde urządzenie ANDUBALANCE® jest ręcznie składane. Ponadto wykorzystujemy skórę jakości premium, najlepsze napędy dostępne na rynku oraz najnowocześniejsze przewody. ANDUBALANCE® jest produkowany w LeinefeldeWorbis, Niemcy przez certyfikowaną firmę METEK GmbH. Cała produkcja jest poddawana surowym testom jakości. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy z możliwych standardów jakości.

 

 

AN­DUBAL­ANCE® remote con­trol

Pilot do zdalnego sterowania umożliwia wybór długości trwania leczenia, pozwala także na dostosowanie wybranego programu do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz zaleceń doradcy hhp. Pomimo tego, że poziom intensywności andullatorów i elementów grzewczych jest ustawiony fabrycznie, możliwa jest zmiana intensywności lub nawet wyłączenie ich osobno w każdym programie. ANDUBALANCE® oferuje w sumie co najmniej 10 programów.

 • Pro­gram 1

Rozgrzewka i program wellness

Pomaga wydajniej przeprowadzić rozgrzewkę, zmniejsza napięcie mięśni, poprawia jakość życia.

 • Pro­gram 2

Andullacja® pogłębiona i witalizacja mięśni

Dodaje świeżej energii, zwiększa dobre samopoczucie.

 • Pro­gram 3

Stymulacja systemu limfatycznego

Stymuluje przepływ limfy i poprawia powrót krwi żylnej.

 • Pro­gram 4

Andullacja® dla poprawy przepływu krwi

Łagodzi skurcze mięśni oraz stymuluje przepływ krwi.

 • Pro­gram 5

Relaks

Głęboki relaks, zmniejszenie stresu, pomaga w problemach ze snem.

 • Pro­gram 6

Refleksologia stóp

Stymuluje krążenie w dolnej części nóg i w stopach, pobudza przepływ krwi i limfy.

 • Pro­gram 7

Funkcja Power Napping

Dostarcza relaks w trybie ciągłym.

 • Pro­gram 8

Aktywizacja metabolizmu

Wprawia w ruch płyny ustrojowe. Idealna funkcja, służąca zmniejszeniu opuchlizny spowodowanej zatrzymaniem wody w organizmie.

 • Pro­gram 9

Złagodzenie otyłości brzusznej

Zmniejsza otyłość brzuszną dzięki specjalnemu pasowi Andullacyjnemu®. Wystarczy zapiąć pas, aby uzyskać płaski brzuch i szczupłą sylwetkę.

 • Pro­gram 10

Dla piękna

Stymuluje produkcję kolagenu i pobudza przepływ krwi.

 

ANDUBALANCE® – certyfikowane urządzenie, służące zmniejszeniu ilości zatrzymywanej wody w organizmie i kontrolowaniu masy ciała

Najwyższy możliwy standard

ANDUBALANCE® to certyfikowane zaawansowane technologicznie urządzenie typu wellness, które odpowiada wyśrubowanym niemieckim standardom w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i norm jakościowych. ANDUBALANCE został przetestowany jako produkt klasy 2 A i w pełni wypełnia założenia niemieckiego prawodawstwa dotyczącego produktów medycznych (German Medical Products Act). Ponadto ANDUBALANCE® został opatentowany i zarejestrowany jako znak handlowy o numerze: 0954220 i oferuje pełną dwuletnią gwarancję producenta.

ANDUBALANCE® w standardzie oferuje:

 • 10 Andullatorów
 • 2-letnia gwarancja
 • 10 programów typu wellness
 • Łatwość w utrzymaniu i odporność na zużycie
 • Darmowy odbiór w przypadku awarii

 

Główne cechy ANDUBALANCE®:

 

1. Andullatory – silniki, które napędzają ANDUBALANCE®

ANDUBALANCE® jest skomplikowanym urządzeniem. Dziewięć andullatorów, które zaprogramowano tak, aby miały różną częstotliwość i natężenie, która dodatkowo zmienia się co 5 sekund. Ponieważ zmiany natężenia i częstotliwości pojawiają się w sposób przypadkowy, unika się przyzwyczajania do stałego działania urządzenia i w rezultacie pozwala to na korzystanie z sesji andullacyjnych przez dłuższy okres z tą samą efektywnością.

 

2. Termodynamiczne elementy grzewcze

Materac podstawowy zawiera dwa elementy grzewcze wykorzystywane przy rozgrzewce i relaksacji zarówno pleców jak i nóg. Efekt cieplny zapewnia głębszą penetrację wibracji i wytwarza łagodzące i relaksujące ciepło.

 

3. Materac ANDUBALANCE®

Materac ANDUBALANCE® łatwo daje się złożyć, a zatem bez problemu można go przetransportować. Można go użyć gdziekolwiek kładąc ANDUBALANCE® na łóżku lub innej płaskiej powierzchni.

 

4. Poduszka z podczerwienią

Poduszka pod głowę zapewnia optymalną pozycję karku podczas sesji andullacyjnej i jest wyposażona w jedno światło podczerwone.

 

 

Akcesoria dodatkowe, które jeszcze lepiej pozwalają wykorzystać ANDUBALANCE®

 

Pas Andullacyjny

Pas Andullacyjny intensyfikuje impulsy w okolicach brzucha i torsu, a zatem stanowi ważny dodatek dla osób, które szukają sposobu na kontrolowanie wagi poprzez utratę wody w tych okolicach.

Rama Premium

Sześć stalowych nóg i specjalnie dopasowana rama sprawiają, że rozłożone ANDUBALANCE® ma zapewnioną optymalną stabilność.

 

 

Jak to działa

Rewolucyjny sposób radzenia sobie z zatrzymywaniem wody w organizmie i kontrolowanie wagi ciała

W wielu przypadkach zatrzymywanie wody jest pomocnym sygnałem, ponieważ pozwala zauważyć, że nas organizm utracił równowagę. To tak naprawdę jest sposób, w jaki nasze ciało próbuje się chronić. Dlatego bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się, co powoduje zatrzymywanie wody w organizmie. Warto skonsultować takie objawy ze swoim lekarzem, aby doprowadzić nasz organizm do pełnej równowagi.

ANDUBALANCE® może stać się cennym sprzymierzeńcem w tym procesie. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby pomóc w łagodzeniu symptomów zatrzymywania wody w organizmie. Technologia andullacyjna generuje mechaniczne wibracje, które stymulują obieg żylny i limfatyczny, wymuszając wypłynięcie płynu z tkanek.

ANDUBALANCE® może też pomóc kontrolować wagę ciała poprzez utratę wody w sposób naturalny. Dzieję się tak dlatego, że andullacja wspomaga metabolizm, a zatem ważne substancje odżywcze są łatwiej przyswajane przez ciało. I na odwrót, produkty uboczne są wydalane bardziej wydajnie, co pozytywnie wpływa na zmniejszenie wagi.

 

Rozpocznij każdy dzień z uśmiechem poprzez ograniczenie zatrzymywania wody w organizmie

Zatrzymywanie płynów pojawia się wtedy, kiedy płyny zgromadzą się w układzie krążenia lub/i w tkankach ciała i kiedy nasz organizm nie może się pozbyć nadmiaru wody. Jeśli przepływ krwi i limfy nie działa prawidłowo, dodatkowe płyny pozostają w tkankach i powodują puchnięcie.

ANDUBALANCE® tak został zaprojektowany, aby zniwelować symptomy zatrzymywania płynów w organizmie w kończynach, a w szczególności nogach, kostkach, dłoniach, stopach a także w okolicach brzucha.

Terapia andullacyjna zwiększa wydajność przepływu systemu limfatycznego usuwając do dziesięciu razy więcej płynów niż normalnie. Firma Hhp przeprowadzała badania* na tym polu i odkryła, że pobudzanie ciała wibracjami dostarczanymi przez proces andullacji znacznie zwiększa przepływ limfy, co natomiast ułatwia resorpcje płynów w tkankach. W rezultacie ANDUBALANCE® staje się formą odprowadzania limfy, ponieważ wspomaga system limfatyczny w wydalaniu nadmiaru płynów w sposób zdrowy bez zażywania lekarstw lub środków moczopędny. Niemniej jednak, terapia andullacyjna z ANDUBALANCE® przyniesie w pełni dobroczynne efekty tylko wtedy, jeśli połączy się ze zdrowym trybem życia, co oznacza zbilansowane odżywianie, picie odpowiedniej ilości wody, zmniejszenie ilości soli w diecie i unikanie biernego stylu życia.

* Spektrofotometryczna analiza nagromadzenia barwnika w węzłach chłonnych po krótkim zastosowaniu wielokierunkowych wibracji (Andullacja) i miejscowego masażu na myszach, wydział Badań nad Rehaiblitacją, Vrije Universiteit Brussel, Belgium.

 

Kontroluj wagę ciała przez naturalną utratę wody

Niektórzy stosują zdrowe plany dietetyczne przez lata, ale nadal mają problem z utratą wagi i osiągnięciem wymarzonej sylwetki. Metabolizm jest określony przez morfologię i czynniki związane z wiekiem – okazuje się, że czasami prawdziwym problemem nie jest tłuszcz, ale zatrzymywanie płynów w organizmie. W takim przypadku bardzo trudno jest utrzymać stabilną wagę.

ANDUBALANCE® jest wyjątkowy ponieważ wspomaga przemianę materii i w rezultacie przyczynia się do redukcji wagi. Ważne składniki odżywcze są szybciej przyswajanie i przetwarzane przez komórki naszego ciała, a elementy bezwartościowe wydalane w sposób wydajny.

Technologia andullacyjna sprawia, że proces przemiany materii przebiega skutecznie, dzięki aktywizowaniu działania mitochondriów: fabryki energii w naszych komórkach. A znowu dzięki temu, że zostaje wyprodukowana większa ilość energii komórkowej (ATP), nasz metabolizm dostaje znaczące wsparcie. Oznacza to, że andullacja nie tylko poprawia przemianę materii, ale też pomaga w pozbyciu się niechcianych produktów ubocznych produkcji energii.

 

Unikanie efektu jojo

Kiedy robisz przerwę w diecie lub nawet podchodzisz do diety mniej restrykcyjnie, nasze ciało lubi zrekonstruować tkankę tłuszczową nawet tam , gdzie tłuszcz był uprzednio spalony. To wyjaśnia efekt jojo. W wielu przypadkach po spadku wagi następuje powrót do wagi wcześniejszej.

ANDUBALANCE® odgrywa znaczącą rolę w równoważeniu i balansowaniu efektu jojo, który może rodzić frustracje. Dzięki technologii andullacyjnej nasz spalanie jest stymulowane nawet po okresie diety. Kiedy ANDUBALANCE® jest wykorzystywany codziennie, kilogramy, które udało się zrzucić, nie powrócą z chwilą przerwania diety lub poluzowania restrykcyjnych założeń diety. Ważne jest, aby połączyć korzyści płynące ze stosowania ANDUBALANCE® z odpowiednia dietą i regularnymi ćwiczeniami. Przygotuj plan żywieniowy dopasowany do twoich potrzeb przy pomocy dietetyka. Nawet jeśli stracisz nadmiar wody, kontynuuj dobre nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną, aby utrzymać efekt jak najdłużej.

 

Zredukuj cellulit i ujędrnij ciało.

ANDUBALANCE® – główne korzyści

Naturalne złagodzenie miejscowych obrzęków

 • Zmniejsza uczucie nabrzmienia
 • Zwiększa mobilność
 • Poprawia dobre samopoczucie

Zarządzanie wagą

 • Koryguje kształt ciała
 • Ogranicza efekt jojo
 • Pozwala cieszyć się jędrnym ciałem

Czuj się młodo i zwalczaj oznaki starzenia się

 • Redukuje cellulit i napręża skórę
 • Wygładza zmarszczki, daje radość gładkiej skóry
 • Opóźnia proces starzenia

Kolejną irytującą konsekwencją zatrzymywania wody jest cellulit – nie ważnie jak intensywnie ćwiczysz lub utrzymujesz dietę, pozbycie się go stanowi nie lada wyzwanie, a powrót do gładkie i jędrnej skóry, wydaje się niemożliwy.

Jednym z efektywnych sposobów radzenia sobie z cellulitem jest poprawianie jędrności ciała przez stymulowanie produkcji kolagenu. Faktem jest, że kolagen był używany od wielu lat w przemyśle kosmetycznym w walce z oznakami starzenia. Kolagen w organizmie człowieka jest powszechnie występującym białkiem strukturalnym. W wielu tkankach (kości, chrząstka i mięśnia) kolagen współpracuje z innym białkiem nazywanym elastyną, która daje siłę i jędrność naszym tkankom. Z wiekiem, kolagen ulega osłabieniu i zaczynają następować procesy degradacji. W rezultacie nasza skóra staje się cieńsza, pomarszczona a włosy kruche i łamliwe.

Andullacja oferuje nieinwazyjną terapie, która poprawia i stymuluje produkcję kolagenu. Dzieje się tak, ponieważ stymuluje (niebezpośrednio) mitochondria do zwiększenia produkcji energii. ta energia komórkowa jest kluczowa dla podtrzymania procesów zachodzących w naszym ciele. Jednym z procesów jest produkcja kolagenu poprzez tak zwany efekt piezoelektryczny. Na skutek mechanicznych wibracji wytwarzanych w procesie andullacji białka kolagenowe kurczą się i rozciągają, a zatem nieustannie produkują mini-przepływy prądu, które wspomagają proces regeneracji oraz produkcji nowego kolagenu. A to wszystko sprawia, że twoja skóra wygląda na jędrniejszą, gładszą, a zmarszczki i bruzdy są zmniejszone.

 

http://www.hhp-polska.pl/produkty/andubalance-szczegoly/

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…